کارت پرینتر فارگو چاپ مستقیم FARGO DTC4500e | تحلیلگران بارکد آریا

عکس کالا توضيحات محصول

چاپگر فیش سوو Sewoo

کارت پرینتر فارگو چاپ مستقیم FARGO DTC4500e

چاپگر و رمزنگار DTC4500e شما به کارت‌های شناسایی تمام رنگی با کیفیت حرفه‌ای و با امنیت بالا دست و آن هم در یک مرحله از عملیات دستگاه پیدا خواهید کرد. عملکرد و تعویض منابع هر دو بصورت بصری و تعاملی بوده و موجب گشته است تا آموزش‌های گسترده و طولانی مدت کاملاً غیرضروری شوند.

مزایای کلیدی کارت پرینتر فارگو DTC4500e :

سرعت بالای کارت پرینتر:

تنها در یک مرحله و فرآیند عملیاتی کارت پرینتر DTC4500e توان چاپ، رمزگذاری، چاپ فلورسنت و لمینیت کردن کارت‌های امنیتی به صورت یک و یا دورو را با سرعت بسیار بالا خواهد داشت. عملکرد بسیار خوب و برتر این چاپگر فارگو موجب شده است تا به انتخابی ایده‌آل برای کاربرانی که کیفیت و امنیت مهمترین فاکتور آنها در چاپ با تیراژ بالا می‌باشد، مبدل گردد. از این عملکرد برتر و سرعت چاپ بالا با تنها با استفاده از یک اتصال USB و یا اترنت لذت ببرید. محفظه استاندارد نگهدارنده 200تایی کارت ورودی این دستگاه ظرفیت بیشتری را برای آن دسته از کاربرانی که به تیراژ بالا با سرعت و امنیت مناسب پرینت کارت نیازمندند مهیا ساخته است.

طراحی ماژولار: 

کارت پرینتر DTC4500e بصورت عملیاتی ارتقاء یافته و می‌تواند همگام با تغییر نیازهای شما تغییر یابد. می‌توانید قابلیت چاپ کارت دورو را اضافه کنید. همچنین می‌توانید از توانایی لمینیت هلوگرافیک یک و یا دورو برای دوام و امنیت بیشتر بهره‌مند شوید. می‌توانید از سیستم‌های کدگذاری HID (125 کیلوهرتز)، iCLASS بدون تماس (13.56 مگاهرتز) و یا تراشه های تماسی نیز استفاده نمایید.

کم جا و استفاده و آسان: 

اندازه این چاپگر به صورت حداقل طراحی شده تا بیشترین انعطاف‌پذیری در کار را برای شما به ارمغان آورد. همچنین قابلیت‌ها و امنیت قابل ارتقاء و بسیار بالا، جایگزینی بسیار راحت منابع کارتریج، صفحه نمایش هوشمند رنگی و متحرک، و البته مراحل نصب و راه‌اندازی ساده و بصری موجب شده است تا DTC4500e به بهترین پیشنهاد و راه حل برای سازمانهایی که نیازمند امنیت بالا و بدون نیاز به سرمایه‌گذاری‌های کلان و یا زمان‌ طولانی آموزش هستند، مبدل گردد.

هرکجا که می‌خواهید اقدام به چاپ کنید:

DTC4500e Card Printer/Encoder به راحتی می‌تواند با شبکه‌های فناوری اطلاعات موجود یکپارچه شده و جهت چاپ کارت‌های شما بصورت متمرکز و یا از راه دور مورد استفاده قرار گیرد.

راحتی هرچه بیشتر: 

محفظه دوگانه استاندارد با ظرفیت نگهداری 200 عدد کارت ورودی به شما اجازه دسترسی به دو ذخیره کارت متفاوت را جهت عملکردی ساده‌تر می‌دهد.

ویژگی‌های کلیدی DTC4500e Card Printer/Encoder :

طراحی ماژولار و قابل ارتقاء
حفاظت با کلمه عبور و پسورد
نمایشگر هوشمند گرافیکی
جایگزینی و بارگذاری آسان منابع
محفظه دوگانه نگهداری کارت‌های ورودی با ظرفیت 200 عدد کارت
قابلیت چاپ دورو (اختیاری)
قابلیت لمینیت هلوگرافیک دورو (اختیاری)
قابلیت کدگذاری 125 کیلوهرتز، 13.56 مگاهرتز، تراشه تماسی و یا نوار مغناطیسی (اختیاری)
محفظه ورودی/خروجی در یک سمت چاپگر با ظرفیت 200 کارت پلاستیکی (اختیاری)
قابلیت چاپ فلورسنت جهت امنیت بیشتر بصورت UV (اختیاری)

يكسال گارانتي طلايي شركت تحليلگران باركد

جهت اطلاع از قیمت روز محصول و طی نمودن فرآیند خرید اینترنتی ایــنــجــا را کلیک کرده و یا با شماره تلفن 66831057 داخلی 105 تماس حاصل فرمایید.