تحلیلگران بارکد آریا / تگ ضد سرقت گلف

گلف  Golf

ابعاد : 62mm قطر * 25mm ارتفاع 

توضیحات :  این مدل تگها به دلیل بزرگتر بودن قطر بدنه و گیرایی به نسبت بیشتر ، نزد فروشگاههای مانتو و البسه بزرگ محبوب تر می باشد . کیفیت ساخت جنس بدنه به جهت مقاوت در برابر فشار و شکسته شدن و همچنین نوع قفل نگهدارنده سوزن از پارامترهای کلیدی در تعیین قیمت این محصول می باشد . معروفترین کمپانی تولید کننده آن شرکت سنچوری چین است.

تگ (TAG) یک واژه انگلیسی بوده و به معنی برچسب است . تگ به قطعه ای گفته می شود که آنتن های گیت دزدگیر فروشگاهی نسبت به ان حساس بوده و نزدیک شدن آن را تشخیص دهد. تگ ها را می توان به دو نوع کلی تگ سخت ( Hard Tag ) و تگ نرم ( Soft Tag ) تقسیم کرد . تگ سخت قطعه ای پلاستیکی است که یک مدار پسیو ( غیرفعال ) در داخل آن قرار دارد؛ مدل های رایج تگ سخت عبارتند از : تگ صدفی، تگ گلفی، تگ دایره ای، تگ عدسی، تگ مستطیلی و .... معمولاً فروشندگان و مشتریان گیت فروشگاهی به جای تگ سخت، فقط کلمه تگ را به کار می برند و برچسب یا لیبل ضد سرقت نیز عنوانی است که در این به آنها گفته می شود.تگ ها را به لحاظ تکنولوژی و فرکانس کاری نیز می توان تقسیم بندی کرد؛ تگ AM (با فرکانس کاری 58کیلوهرتز)، تگ RF( در فرکانس های کاری 1.95، 3.25، 4.75، 8.2 و 10.2) و تگ EM.تگ AM و RF در هر دو شکل تگ سخت و برچسبی رایج است و تگ EM معمولاً فقط به صورت برچسبی وجود دارد . تکنولوژی ساخت تگ های فروشگاهی، چندان پیچیده نیست و شرکت های بیشماری که عمدتاً در کشور چین قرار دارند، به کار تولید و صادرات تگ مشغول هستند .

قسمت های مختلف تگ شامل سه بخش عمده می باشد: 1- مدار داخلی تگ که قسمت حساس تگ به شمار می رود. 2- قفل تگ که باعث قفل شدن دو تکه پلاستیکی تگ و در میان گرفتن پارچه می شود. 3- پلاستیک نگهدارنده قفل و مدار داخلی